İletişim : msg@msg.org.tr WhatsApp : 0530 935 79 85

Sağlık Sigortası Koşulları

Değerli Üyelerimiz,

MSG’nin siz üyelerimize sunduğu sağlık sigortası hizmeti Anadolu Sigorta ile devam etmektedir.

Kurumsal sağlık sigortası için sizlere seçim yapabileceğiniz iki ayrı ürün hazırlanmıştır. Yatarak+ayakta tedavi teminatı ve yatarak tedavi teminatı.

Kimler hangi koşullarda sağlık sigortasından faydalanabilirler?

-Bir önceki mali takvim yılında 2.000 TL ve üzerinde telif getirisi olan üyelerimize yatarak+ayakta tedavi MSG tarafından hediye edilmektedir. Primler MSG tarafından karşılanmakta olup, üyelerimiz hiçbir ödeme yapmadan sigortalı olabilmektedirler.

-Bir önceki mali takvim yılında 500 TL-2.000 TL  telif getirisi olan üyelerimize de yatarak tedavi MSG tarafından hediye edilmektedir. Bu kapsamdaki üyelerimiz diledikleri takdirde ayakta tedavi teminatını da grup indiriminden yararlanarak alıp sigortalarına ekletebilmektedirler. Bu tutarlar her yıl TÜİK’in belirlediği (ÜFE+TÜFE)/2 oranında artırılır.

-Telif getirisi yukarıdaki koşulları sağlamayan üyelerimiz ise grup indiriminden yararlanarak istedikleri teminatı alabilirler.

Üyelerimiz, kendileriyle birlikte eş ve çocuklarını da (eş ve çocuklar için ön görülen primleri ödeyerek) sigorta kapsamına dahil edebilirler. Sigortalanacak eş ve çocukların vergi dairesi, vergi numarası ve TC Kimlik numaralarını tarafımıza bildirmenizi önemle rica ederiz.

İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda seçeceğiniz tedavi teminat, prim ve başvuru formları “Sağlık Sigortası Belgeleri” kısmında bulunmaktadır. Sigorta işlemleri ile ilgili her türlü sorunuz için anlaşmalı bulunduğumuz BS Sigorta Aracılık Hizmetleri’nden Ebru OKTAY ile görüşebilirsiniz.

BS Sigorta Aracılık Hizmetleri sene içerisinde tüm sigorta ihtiyaçlariniz için gerekli indirimleri saglayarak sizlere danışmanlık hizmeti verecektir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 243 17 01
Fax: 0212 252 17 02
Gsm: 0543 443 22 88
Mail: ebruoktay@bssigorta.com.tr