İletişim : [email protected] WhatsApp : 0530 935 79 85

MSG-CRM Üyelik Portalı Cebinizde

MSG-CRM Üyelik Portalı Cebinizde

MSG-CRM Üyelik Yönetimi Portalı

Değerli üyelerimiz,

MSG’de kayıtlı bilgi ve belgelerinize, eserlerinize, yapılan dağıtımlara ilişkin detaylı raporlarınıza, cari hesaplarınıza ve daha birçok bilgiye ulaşabileceğiniz, bilgilerinizi güncelleyebileceğiniz, eser bildirimlerini gerçekleştirebileceğiniz, interaktif bir sistem olan CRM-Zoho, kullanıma açıldı.

Sisteme giriş yapabilmek için, kullanmak istediğiniz, mümkünse kişisel, e-posta adresinizi, [email protected] adresine, konu başlığı olarak, “CRM-Zoho e-posta bildirimi” yazarak bildirmeniz gerekmektedir. Sonrasında e-posta adresinize iletilecek davet linkinden belirtilen etapları izleyerek, şifrenizi oluşturup, web sitesi üzerinden ya da mobil uygulamamızdan giriş yapabilirsiniz. 

MSG-CRM Üyelik Yönetimi Portalı’na web üzerinden giriş yapmak için crm.msg.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

MSG-CRM Üyelik Yönetimi Portalı uygulamasını cep telefonunuza indirmek için ise telefonunuzdan Google Play Store ya da Apple Store’a giriş yaptığınızda Customer Portal Zoho uygulamasını aratarak ücretsiz uygulamayı edinebilirsiniz. Telefonunuza Customer Portal uygulamasını indirdikten sonra Üye İlişkileri Departmanımız tarafından onaylanan e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. 

 

Dikkat edilmesi gereken önemli hususlar:

* Tüm kişisel verilerinize sistem üzerinden ulaşabileceğiniz için, kişisel e-posta adresinizi tanımlatmanız gerekmektedir. Ayrıca e-posta adresiniz [email protected] ya da [email protected] gibi jenerik e-posta adresi olmamalıdır.

*Bir e-posta adresi tek bir kullanıcıya tanımlanmaktadır. Dolayısı ile MSG’de farklı türde iki üyeliğiniz var ise, örneğin hem eser sahibi hem de varis olarak iki üyeliğiniz ya da hem eser sahibi hem de yayımcı şirket olarak iki üyeliğiniz varsa, her üyelik için ayrı e-posta adresi tanımlanması gerekmektedir.

*Şifreniz sadece sizin tarafınızdan bilinecektir, MSG’de bu bilgi olmayacaktır.

*Hesabınız bildirdiğiniz e-posta adresine tanımlı olduğundan, e-postanızı değiştirmek istediğinizde öncelikle MSG’ye bilgi vermeli, yeni gönderilecek davet linki ile yeniden şifre işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz.